Najlepsze rankingi okapów kuchennych

Ranking najlepszych okapów Samsung – TOP 5!

Wybór okapu do domu jest niezwykle istotną kwestią, gdyż to właśnie one odpowiadają za odprowadzanie wszelkiego rodzaju zapachów powstałych w trakcie gotowania. Zazwyczaj problematyczne mogło być osadzanie się tłuszczu na tych elementach, jednak nowa technologia Samsung zapobiega nie tylko gromadzeniu się nieprzyjemnych zapachów, ale także osadzaniu się tłuszczy. Dzieje się tak za sprawą recyrkulacji powietrza. Okapy kuchenne Samsung będą stanowiły także doskonały element wyposażenia pod względem wizualnym. Jednak to jego funkcjonalność powinna być pierwszym kryterium wyboru. To, jaki okap kuchenny Samsung wybrać zależy przede wszystkim od potrzeb i ilości miejsca w kuchni. Najlepsze okapy kuchenny mogą posiadać równe właściwości, zależne to będzie m.in. od rodzaju. Inne cechy będą przejawiały okapy teleskopowe, podszafkowe jak i kominowe czy także okapy wyspowe Samsung. Jednak przede wszystkim jest to kwestia funkcjonalności i przestrzeni, w której okap ma zostać zamontowany.

5. Okap Samsung NK36M5060SS

Okap ten jest kominowy, posiada sporo cech, które będą bardzo istotne podczas korzystania z kuchni. Przede wszystkim jest to dotykowe sterowanie. Nadaje to całości nowoczesnego wydźwięku, a samo użytkowanie jest niezwykle łatwe. Kolejną kwestią jest zawarte w konstrukcji oświetlenie LED. Jest to niezwykle funkcjonalny element okapu kuchennego Samsung, który jest także wyposażony w aluminiowy filtr. Urządzenie to jest niezwykle wydajne, a funkcja Booster sprawia, że zapachy i para znikną w jednej chwili. Cena również jest okazyjna.

4. Okap Samsung NK24M5070BS

Dobre okapy kuchenne posiadają szereg funkcjonalnych zalet, ale także są niezwykle estetyczne. Właśnie tymi kwestiami wyróżnia się Samsung NK24M5070BS. Dzięki elektronicznemu sterowaniu wygoda związana z kontrolą parametrów urządzenia jest jeszcze większa. Okap posiada 3 tryby pracy, a także booster. Wyposażony jest we filtry aluminiowe ze wskaźnikiem nasycenia, można je myć w zmywarce. Posiada 2 punkty świetlne LED. Wykończenie ze stali nierdzewnej i czarnego szkła sprawia, że element ten stanowi ciekawy element designu kuchni.

3. Okap Samsung NK36M5070BS

Jest to okap przyścienny kominowy, który posiada 4 biegi. Sterowanie okapem jest sensorowe, a zarówno wyświetlacz jak i diody są LED. Okap Samsung został wykonany ze stali inox wraz z zastosowaniem szkła hartowanego. Ma on dwa rodzaje pracy, jest to zarówno wyciąg, jak i pochłaniacz. Samsung jest solidną marką, dlatego i ten model nie jest rozczarowujący. Duża wydajność i względnie cicha praca urządzenia sprawiają, że może stać się on słusznym wyborem.

2. Okap Samsung NK24M1030IS

Ten model okapu Samsung jest podszafkowy. Sprawia on, że można zaoszczędzić znaczną ilość miejsca, szczególnie w małych przestrzeniach kuchennych. Posiada 3 biegi, działa w trybie zarówno pochłaniacza, jak i wyciągu. Wyświetlanie jest halogenowe, natomiast przyciski mechaniczne. Wykonany został za pośrednictwem stali inox. Produkt ten jest zaliczany do kategorii teleskopowej. Posiada 2 punkty oświetlenia. Dużym wyróżnikiem jest także z pewnością cena. Na tle kominowych odpowiedników posiada trochę mniej możliwości, jedna jest chętnie wybierany, gdyż posiada niezbędne funkcje z dobrej cenie.

1. Okap Samsung NK24M1030IB

Na pierwszej pozycji plasuje się Samsung NK24M1030IB, wyróżnia go nie tylko doskonała cena, ale także największe zainteresowanie tym modelem na rynku. Wyposażony jest w aluminiowe filtry, można je myć w zmywarce. Działa w trzech stopniach prędkości, które za sprawą odpowiednio dużej mocy ssania usuną wszelkie zapachy, wydobywające się podczas gotowania. Urządzenie to jest łatwe do czyszczenia. Jedną z istotniejszych zalet jest tutaj jednak kompaktowy rozmiar. Energooszczędne i równomierne oświetlenie led sprawia, że płyta jest tak samo dobrze doświetlona jak za pośrednictwem zwykłych żarówek. Wykończenie okapu jest czarne, co sprawia, że klasyczny i neutralny charakter będzie pasował do różnego rodzaju wnętrz. Biorąc pod uwagę szereg innych zalet i bardzo korzystną cenę mechaniczne sterowanie nie powinno stanowić większego problemu. To doskonałe połączenie jakości i ceny.

© 2024 Najlepsze rankingi okapów kuchennych