Najlepsze rankingi okapów kuchennych

Ranking najlepszych okapów sufitowych – TOP 5!

Z całą pewnością okap sufitowy jest jednym z najchętniej wybieranych rodzaj okapów. Model ten łączy w sumie nie tylko nowoczesny design oraz bezproblemowy montaż, ale także wysoką jakość produktu. Okap kuchenny sufitowy jest świetną alternatywą dla okapów wyspowych, z uwagi na fakt, iż jest on praktycznie niewidoczny i świetnie komponuje się z każdym otoczeniem i wyposażeniem wnętrza. Dzięki nowoczesnej technologii wiele modeli po zamontowaniu ich w suficie do złudzenia przypomina nowoczesne lampy, a także zajmuje niezwykle mało miejsca. Okap podwieszany do sufitu cieszy się również niezwykle wysoką wydajnością, dzięki czemu może w łatwy sposób usunąć nieczystości z pomieszczenia podczas przygotowywania posiłków. Dziś przedstawimy kilka modeli, które z całą pewnością sprawdzą się każdemu użytkownikowi.

Okapy sufitowe – ranking Top 5 – najlepsze okapy sufitowe

Okap sufitowy Nortberg Grand Super Slim White 120 Biały

Pierwszą propozycją pochłaniacza kuchennego sufitowego będzie okap z kategorii Slim. To, co wyróżnia ten produkt na tle pozostałych okapów, to fakt, iż jest to jeden z najcieńszych okapów kuchennych na rynku. Okap sufitowy Nortberg Grand Super Slim White 120 biały potrzebuje jedynie 16 cm wolnej przestrzeni, natomiast dzięki szybkiemu i niezwykle prostemu montażowi, łatwo zlicować go z sufitem. Model ten posiada wysokowydajną turbinę o wydajności sięgającej 900 m3/h. Oferowana przez nas propozycja okapu przysufitowego będzie idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie minimalizm i surowość aranżacji. Ponadto, okap sufitowy Nortberg Grand Super Slim White 120 biały jest niezwykle elegancki, a przy tym zaawansowany technologicznie, dzięki czemu znakomicie wpisze się w nowoczesne wnętrza.

Okap sufitowy Elica Illusion H16 Paint/A/100

Kolejną propozycją okapu sufitowego jest okap Elica Illusion. Model ten łączy w sobie nie tylko ekskluzywność, ale także nowoczesność i niestandardowość. Okap Elica znakomicie sprawdzi się w innowacyjnych i nowocześnie urządzonych pomieszczeniach kuchennych. Jest to także świetne rozwiązanie dla fanów atrakcyjnych i futurystycznych wzorów. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej Okap Elica Illusion będzie znakomicie dekorować każde wnętrze. Okap ten wykonany został z niezwykle trwałych materiałów, a także zastosowano w nim zaawansowane funkcje technologiczne. Gwarantujemy, że okap sufitowy Elica Illusion H16 Paint/A/100 będzie integralną częścią każdej kuchni, a jego wygląd spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo wspomniany panel okapu możesz pomalować na dowolny kolor.

Okap sufitowy Cata GC Dual 45 bk 60 czarny

W tym rankingu nie mogło także zabraknąć jednego z najpopularniejszych okapów sufitowych, mianowicie okapu do zabudowy Cata GC Dual 45 black. Model ten zdecydowanie wyróżnia się ekskluzywnym designem. Wykonany został z czarnego szkła oraz stali nierdzewnej, co zapewnia możliwość zastosowania go w każdym rodzaju wnętrza, bez obaw o niepowodzenie dopasowania wizualnego. Dodatkowo wspomniany okap sufitowy posiada oświetlenie halogenowe, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z przestrzeni kuchennej o każdej porze, bez konieczności rozświetlania całej kuchni. Wspomniany okap posiada także trzy stopnie wydajności oraz dwa tryby pracy, jako wyciąg oraz pochłaniacz.

Okap sufitowy Globalo Bardot 100.1 Black

Przedostatnim produktem, który chcieliśmy polecić będzie okap sufitowy Globalo Bardot 100.1 Black. Model ten jest niezwykle dyskretny oraz elegancki, a co najważniejsze w pełni funkcjonalny, dzięki czemu pochłania wszelkie opary z kuchni. Okap ten posiada niezwykle minimalistyczną formę, a przy tym maksymalną wydajność wynoszącą 590 m3/h. Dodatkowym atutem, jest fakt, iż okap został w całości wykonany z hartowanego czarnego szkła oraz stali lakierowanej na czarno, dzięki czemu jest on odporny na wszelkie uszkodzenia. Ponadto, okap ten zawiera oświetlenie w postaci dwóch pasm diod, co pozwala na oszczędzanie energii, a także doskonałe oświetlenie przestrzeni roboczej.

Okap sufitowy Faber Heaven 2.0 X FLAT 90

Ostatnim z proponowanych przez nas okapów sufitowych jest model Faber Heaven 2.0 X FLAT 90. Okap ten odznacza się wysoką klasą energetyczną, dzięki czemu możliwe jest znaczące zmniejszenie rachunków za energię elektryczną. Pozwala to nie tylko na zaoszczędzanie pieniędzy, ale także umożliwia wywieranie pozytywnego wpływu na środowisko. Okap sufitowy Faber posiada funkcję Turbo, która umożliwia maksymalne zwiększenie mocy ssania urządzenia oraz skuteczne usuwanie wszelkich silnych zapachów czy oparów. Urządzenie oferuje także cichą pracę okapu przez 24 godziny po gotowaniu, w celu ciągłej wymiany powietrza.

© 2024 Najlepsze rankingi okapów kuchennych