Najlepsze rankingi okapów kuchennych

Ranking TOP 5 najlepszych okapów kuchennych do zabudowy

Okapy kuchenne do zabudowy to niezbędny element wyposażenia każdej kuchni. Pomagają pozbyć się wilgoci i nieprzyjemnych zapachów. Ten rodzaj okapu montuje się wewnątrz szafki, co doskonale sprawdzi się w małych pomieszczeniach, w których podłączenie do przewodu kominowego jest problemem. Okapy kuchenne do zabudowy w szafce dostępne są w różnych rozmiarach, dlatego przed jego zakupem trzeba dokładnie zmierzyć miejsce, w którym ma zostać zamontowany. Wybierając odpowiedni model koniecznie, zwróć uwagę również na inne istotne parametry, takie jak głośność pracy czy moc wyciągu.

Okapy kuchenne do zabudowy- ranking TOP 5

5. Okap kuchenny do zabudowy Electrolux LFG716X

Okap kuchenny do zabudowy o nowoczesnym kształcie, wykonany z profilowanego szkła. Może być podłączony do przewodu kominowego lub działać jako pochłaniacz. Idealnie pasuje do małych przestrzeni, gdyż po zamontowaniu nie zajmuje dużo miejsca, a przy tym jest zgrabny i bardzo elegancki. Doskonale współgra z nowoczesnym wystrojem kuchni. Posiada wydajny silnik, który zapewnia skuteczne usuwanie zapachów z kuchni. Wyposażony w funkcję Hob2Hood, która umożliwia automatyczne sterowanie. 

4. Okap kuchenny do zabudowy Electrolux LFP216S

Elegancki teleskopowy okap, który wysuwamy tylko wtedy

, gdy jest potrzebny. Dyskretnie ukryty w szafce jest praktycznie niezauważalny. Posiada łatwe w użyciu elementy sterujące, które umożliwiają bezproblemowe użytkowanie. Jest niezwykle cichy i wydajny, a przy tym jego cena jest atrakcyjna.

3. Okap kuchenny do zabudowy Amica OMC6241B

Jeden z najlepszych okapów kuchennych do zabudowy w szafce, który otwiera podium. Model ten wyposażony został w nowoczesny system energooszczędnego oświetlenia diodowego, który emituje jasne światło, niemęczące oczu. Wbudowany wentylator posiada kilka poziomów prędkości. Może być podłączony do komina lub działać w trybie pochłaniacz.

2. Okap kuchenny do zabudowy Amica OMP6251BG

Na drugim miejscu znalazł się również produkt marki Amica. Model ten posiada bardzo wysoką wydajność dzięki zastosowaniu w nim nowoczesnych turbin, które całkowicie usuwają wszelkie zapachy. Daje to ogromny komfort pracy. Źródłem światła są dekoracyjne listwy LED, które emitują przyjemne jasne światło i są bardzo żywotne. Posiada trzystopniowy poziom regulacji mocy pracy, który pozwala dostosować jego pracę do indywidualnych potrzeb. Okap zamontowany w szafce wygląda bardzo elegancko i dyskretnie.

1. Okap kuchenny do zabudowy Amica OMP6552BG

Zwycięski model to niezwykle wydajny i cichy okap. Dzięki doskonałej pracy wyciągu, który usuwa wszystkie zapachy, doskonale nadaje się do małej kuchni połączonej z salonem lub jadalnią, gdyż pomoże uniknąć roznoszenia się zapachów po innych pomieszczeniach. Jego cicha praca sprawia, że można z niego korzystać nawet w późnych godzinach wieczornych, gdyż nie zakłóca spokoju innych domowników. Wykończenie w czarnym szkle sprawia, że prezentuje się niezwykle elegancko i subtelnie. Doskonale wpasuje się we wszystkie style wykończenia wnętrz. Panel jest prosty w obsłudze i zapewnia komfortowe sterowanie okapem.

Zastanawiając się, jaki okap będzie najlepszy do Twojej kuchni koniecznie pomyśl, na jakich parametrach najbardziej Ci zależy. Warto pamiętać, że powinien on nie tylko ładnie wyglądać, ale przede wszystkim być cichy i wydajny, aby nie przeszkadzał w pracy w kuchni. W miejscu tym spędza się bardzo dużo czasu w ciągu dnia, dlatego warto zadbać o to, aby okap pomagał pozbyć się wszystkich zapachów.

© 2024 Najlepsze rankingi okapów kuchennych