Najlepsze rankingi okapów kuchennych

Ranking TOP 5 najlepszych okapów kuchennych wyspowych

W wielu domach od lat panuje moda na wyposażenie kuchni w wyspę. Pełni funkcję nie tylko estetyczną, podkreślającą nowoczesny i elegancki charakter wnętrza, ale także użytkową – szczególnie że coraz więcej osób decyduje się na umieszczenie na niej płyty grzewczej. Jednakże, wraz z jej zamontowaniem, należy również nastawić się na zakup okapu wyspowego, aby zapewnić odpowiednie filtrowanie i pozbywanie się nieprzyjemnych zapachów z kuchni. Poniżej przygotowaliśmy ranking najlepszych okapów wyspowych dostępnych na rynku, aby ułatwić wybór okapu najlepiej spełniającego naszego oczekiwania.

5. Okap kuchenny wyspowy Toflesz OK-6 Etna Island

Piąte miejsce w naszym zestawieniu najlepszych okapów wyspowych zajmuje produkt producenta Toflesz, OK-6 Etna Island. Ten niezwykle prosty w designie, a jednak przykuwający wzrok okap wyspowy z pewnością znajdzie uznanie osób, które szukają produktu niezawodnego i jednocześnie podkreślającego styl kuchni. Urządzenie zostało wykonane z połączenia blachy nierdzewnej i czarnego szkła. Sterowanie okapem odbywa się za pomocą wyświetlacza dotykowego – jest to proste i intuicyjne rozwiązanie. Cztery stopnie pracy turbiny pozwalają na właściwe dostosowanie prędkości urządzenia. Wydajność okapu wynosi aż 700 m3/h. Większość  z pewnością ucieszy także fakt, że urządzenie jest bardzo ciche i nie przeszkadza w wykonywaniu innych obowiązków- głośność OK-6 Etna Island to zaledwie 44-64 dB.

4. Okap kuchenny wyspowy VDB Tube P Glass

Oryginalny, futurystyczny design oraz gwarancja wysokiej jakości – a to wszystko pod postacią jednego produktu znajdującego się na czwartym miejscu naszego rankingu. Okap kuchenny Tube P Glass producenta VDB spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki wysokiej jakości turbinom hałas nie będzie stanowił problemu (zaledwie 63 dB). Maksymalna wydajność okapu wynosi 505 m3/h. Okap posiada 4 stopnie mocy wentylatora; oprócz tego mamy do wyboru dwa tryby pracy urządzenia – można go używać zarówno jako pochłaniacza, jak i wyciągu. Miłym dodatkiem jest niezwykle eleganckie oświetlenie LED, dzięki któremu okap będzie estetycznym dodatkiem do każdej kuchni.

3. Okap kuchenny wyspowy Amica OWS 952T Integra

Podium w naszym rankingu otwiera produkt firmy Amica, okap OWS 952T Integra. Ten klasyczny z wyglądu produkt z pewnością znajdzie zastosowanie w każdej kuchni wyposażonej w wyspę. Dzięki technologii I-Touch Free na powłoce okapu nie zostają odciski palców, co oszczędza czas i energię na doczyszczaniu produktu. Oświetlenie diodowe znacząco poprawia wygląd okapu oraz ogranicza zużycie energii, w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem. Poziom hałasu OWS952T Integra to zaledwie 53 dB, dzięki czemu nie musimy przejmować się głośną pracą urządzenia. Maksymalna wydajność w trybie wyciągu wynosi zaś aż 702 m3/h.

2. Okap kuchenny wyspowy Ciarko ORW Black 38

Znajdujący się na drugim miejscu w rankingu produkt firmy Ciarko ORW Black 38, to okap wyspowy, który z powodzeniem można zamontować kuchni w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym. Wydajność urządzenia to aż 820 m3/h. Okap został wykonany z blachy chromoniklowej, polakierowanej na uniwersalny czarny kolor. Posiada 4-stopniowy zakres prędkości i pobór mocy 250 W. Urządzenie jest łatwe w obsłudze, dzięki sterowaniu elektronicznemu Soft-Touch – poradzi sobie z nim każdy, nawet nieobeznany z technologią użytkownik.

1. Okap kuchenny wyspowy Akpo WK-8 Zefir Isla

Pierwsze miejsce i złoty medal w rankingu zajmuje urządzenie marki Akpo, WK-8 Zefir Isla. Urządzenie zbiera wiele pochlebnych opinii od zadowolonych użytkowników. Wydajność to aż 650 m3/h,  a poziom hałasu wynosi zaledwie 54 dB. Okap posiada oświetlenie halogenowe. Miłym akcentem jest wyposażenie okapu w czujnik wymiany filtra oraz wyłącznik czasowy. To urządzenie, które z pewnością sprawdzi się w większości kuchni i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

© 2024 Najlepsze rankingi okapów kuchennych