Najlepsze rankingi okapów kuchennych

Ranking TOP 5 najlepszych okapów kuchennych z filtrem węglowym

Okap kuchenny stanowi niezbędny dodatek AGD. Dzięki niemu mamy okazję pozbywać się na bieżąco nieprzyjemnych, intensywnych zapachów, które zostają po gotowaniu. Coraz więcej osób zwraca się w kierunku zakupu okapów z filtrem węglowym – w przeciwieństwie do klasycznych modeli, nie ma potrzeby podłączania go do kanału wentylacyjnego. Wszelką wilgoć oraz zapachy pochłania filtr, dzięki czemu zamontowanie okapu jest możliwe w każdej kuchni, co wyjątkowo ułatwia życie jego użytkownikom. W poniższym rankingu przestawiamy zestawienie pięciu najlepszych okapów z filtrem węglowym dostępnych na rynku. Mamy nadzieję, że ułatwi on Wam wybór odpowiedniego sprzętu, dostosowanego do indywidualnych potrzeb.

5. ? Okap kuchenny z filtrem węglowym Electrolux EFV90657OK

Piąte miejsce w naszym rankingu zajmuje okap kuchenny z filtrem węglowym firmy Electrolux, model EFV90657OK. Opinie o sprzęcie są bardzo pozytywne i nic dziwnego – prócz oryginalnego, przykuwającego wzrok designu, okap posiada wydajność 290 m3/h, co pozwala na nawet bardzo intensywne użytkowanie produktu. Oprócz tego okap posiada trzy prędkości działania, oświetlenie LED oraz poziom hałasu do 70 db – dzięki temu nie musimy martwić się głośną pracą urządzenia. Produkt matki Electrolux to idealny sprzęt do każdej kuchni. 

4. Okap kuchenny z filtrem węglowym GRUNDIG GDK2774BXB

Na czwartym miejscu w rankingu znalazł się produkt marki GRUNDIG, model GDK2774BXB. Ten okap kominowy z filtrem węglowym jest sprzętem niezwykle wydajnym, gwarantującym niskie zużycie energii oraz długie i bezawaryjne użytkowanie. Model posiada cztery prędkości, zaś jego wydajność wynosi 750 m3/h. Sprzęt został wyposażony w powłokę, która znacznie redukuje jego głośną pracę – jego głośność wynosi zaledwie 65 dB. 

3. Okap kuchenny z filtrem węglowym Akpo WK-4 NERO LINE 60 ECO

Podium otwiera niezawodny sprzęt marki Akpo, któremu zaufało już wielu zadowolonych użytkowników. Model okapu z filtrem węglowym WK-4 NERO LINE 60 ECO to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na produkcie efektywnym oraz prostym w obsłudze. Wydajność wyciągu okapu wynosi 320 m3/h. Sprzęt posiada trzy stopnie mocy wentylatora i mechaniczne, niezwykle intuicyjne sterowanie. Dodatkowym atutem są dwie wysuwane maskownice, które umożliwiają dopasowanie wysokości produktu do Twojej kuchni. Przy sprzęcie nie musisz martwić się nadmiernym hałasem – dzięki izolacji oraz specjalnemu układowi napędowemu, głośność okapu wynosi zaledwie 48 dB. 

2. Okap kuchenny z filtrem węglowym Amica OKC620SB

Srebrny medal w naszym rankingu najlepszych okapów z filtrem węglowym wędruje do urządzenia od słynnego producenta Amica, model OKC620SB. Zamontowane w okapie energooszczędne oświetlenie diodowe nie tylko ułatwia pracę w kuchni na co dzień, ale również pozwala zapomnieć o problemie przepalonych żarówek. Ogromną zaletą sprzętu jest również niski poziom hałasu, jaki emituje podczas pracy (max. 63 dB). W zależności od swoich preferencji możesz wybrać model z trzema, czterema lub nawet pięcioma trybami mocy wentylatora, zaś maksymalna wydajność w trybie wyciągu wynosi aż 280 m3/h.

1. Okap kuchenny z filtrem węglowym Amica OSE5111I

Na pierwszym miejscu w naszym rankingu najlepszych okapów z filtrem węglowym znalazł się kolejny sprzęt marki Amica – tym razem wygrywa model OSE5111I. Niezwykle uniwersalny w designie i niezawodny w działaniu, stał się jednym z najchętniej polecanych okapów. Posiada sterowanie suwakowe, co zdecydowanie ułatwia jego obsługę. Maksymalny poziom hałasu urządzenia wynosi 64 dB, nie musisz zatem martwić się głośnym dźwiękiem podczas pracy w kuchni. Maksymalna wydajność w trybie wyciągu modelu OSE5111I wynosi zaś 205 m3/h. Zdecydowanie jest to sprzęt godny polecenia.

© 2024 Najlepsze rankingi okapów kuchennych